Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Líhně a inkubátory pro drůbež 

Líhně a inkubátory na kuřata.

 

Líheň na drůbež potřebuje každý pro chov slepic a drůbeže ve chvíli, kdy se věnuje chovu a odchovu drůbeže a slepice z nějakého důvodu nesedí na vejcích. Chovatel si musí opatřit líheň kuřat. Inkubátory COVINA jsou v takovém případě ideálním řešením kombinujícím líheň a dolíheň na kuřata. Tyto líhně drůbeže vyrob...

Líhně a inkubátory na kuřata.

 

Líheň na drůbež potřebuje každý pro chov slepic a drůbeže ve chvíli, kdy se věnuje chovu a odchovu drůbeže a slepice z nějakého důvodu nesedí na vejcích. Chovatel si musí opatřit líheň kuřat. Inkubátory COVINA jsou v takovém případě ideálním řešením kombinujícím líheň a dolíheň na kuřata. Tyto líhně drůbeže vyrobené v Itálii jsou nabízeny v automatické a poloautomatické variantě o kapacitě 12, 24 a 49 vajec. V případě vajec křepelčích je pak kapacita vyšší. Líhně na vejce jsou buď plně automatické, to znamená, že vejce jsou po určitém intervalu automaticky otáčeny pomocí přídavného motorku, anebo jsou líhně poloautomatické, a pak je otáčení vajec nutné provádět manuálně.

V nabídce máme líheń kuřat COVINA SUPER 12 poloautomatická a automatická , líheň kuřat COVINA SUPER 24 poloautomatická nebo automatická a COVINA SUPER 49 poloautomatická nebo automatická .

Externí motorek lze případně dokoupit. Veškeré inkubátory na líhnutí kuřat v líhni jsou vybaveny polohovacím roštem, který je možné několik dní před vylíhnutí kuřat vyjmout a vejce ponechat k dolíhnutí. Inkubátory Covina mají integrovaný termostat a lze je plnit vodou z vnější strany. Pro hobby chovatele drůbeže je v nabídce dále mini líheň Covina 12, která je vybavena malou žárovkou zajišťující ohřev. Vhodná je i zkoušečka vajec .  

Zobrazeno 1 - 13 z 13 produktů
© 2021 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.