Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Krmivo BRIT 

Krmivo pro kočky značky BRIT Care Cat nabízíme v kategorii konzervy a kapsičky ve variantě mnoha různých příchutí – kuřecí prsa , tuňák a krocan , tuňák a losos , tuňák, mrkev a hrášek.

Masové kapsičky pro zdraví a krásu vašich koček respektují výživové potřeby. Deliátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Jsou ...

Krmivo pro kočky značky BRIT Care Cat nabízíme v kategorii konzervy a kapsičky ve variantě mnoha různých příchutí – kuřecí prsa , tuňák a krocan , tuňák a losos , tuňák, mrkev a hrášek.

Masové kapsičky pro zdraví a krásu vašich koček respektují výživové potřeby. Deliátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Jsou připravovány šetrnou metodou vaření v páře pro zachování chuti a vůně. 

Kapsy nebízíme ve variantě kuře a kachna, kuře a sýr, kuře a sýr pro koťátka, s mořskou pražmou, s tuňákem. Sada Family plate obsahuje kapsičky s krocaním a kuřecím masem, s hovězím a hráškem, s teskou, a s lososem a pstruhem. Fish plate je kombanací kapsičky s teskou a lososem + pstruhem.

Dále v nabídce můete vybírat z různých granulí v kvalitě Brit Care Cat Premium pro dospělé kočky s příchutí lososa a kuřete, dále pro koťata a sterilizované kočky a Brit Care Cat Superpremium .

Řada Brit Care Cat Superpremium je přizpůsobena speciálněji pro aktuální potřeby vašich domácích mazlíčků, například Missy for Sterilised pro kočky kastrované, Crazy I´m Kitten pro koťata, dále pro kočky žijící doma Monty I´m living Indoor nebo naopak pro ty běhající výhradně venku Cheeky I´m Living Outdoor. Také Sunny I´ve beautiful hair určené pro  kočky dlouhosrsté, doplněná o Omega 3 a Omega 6 aminokyseliny pro zdravou kůži a krásnou kvalitní srst, tyto granule jsou vhodné i pro chovatele výstavních koček. Angel I´m delighted Senior je určeno pro starší kočky s horším chrupem a Cocco I´m Gourmeds kuřecím hovězím a zeleninou pro dobré trávení koček.

Brit Care Cat granule pro kočky obsahují až 95% masa z přírodních nealergenních a vysoce stravitelných surovin. Nezatěžují organismus a trávení zvířete a eliminují alergie. Receptura bez obsahu pšenice je ideální pro snadnou stravitelnost a zdravý metabolismus vašich koček.

Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů
© 2021 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.