Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Misky a krmítka pro kočky 

Misky pro kočky na vodu a krmivo patří k základní potřeby pro kočky a vybavení pro chov koček. Chvíle kočičího "stolování" zpříjemní různé druhy misek a zásobníků pro kočky. Dobře zvolená miska je důležitá, používá se každý den.

 

Nabízíme misky pro kočky plastové, nerezové misky pro kočky , keramické a také podložky pod misky pro kočky, které ...

Misky pro kočky na vodu a krmivo patří k základní potřeby pro kočky a vybavení pro chov koček. Chvíle kočičího "stolování" zpříjemní různé druhy misek a zásobníků pro kočky. Dobře zvolená miska je důležitá, používá se každý den.

 

Nabízíme misky pro kočky plastové, nerezové misky pro kočky , keramické a také podložky pod misky pro kočky, které zajistí čistotu kolem kočíčí misky.

 

Zásobníky na krmivo pro kočky nazývané také dávkovače krmiva pak udrží granule pro kočky vždy čerstvé automatické krmítko pro kočky, automatický dávkovač granulí na suché krmivo, nebo boxy na suchá krmiva pro kočky.

Miska pro psy a kočky v melaminovém pouzdře s vyjímatelnou miskou má protiskluzový lem, hodí se i do myčky, je hygienická, zdravotně nezávadná a odolná proti nárazům a poškrábání. Melamin vypadá jako porcelán, je ale lesklejší a jen těžko se dá rozbít – je velice lehký, odolává teplotám od -50 °C do + 100 °C.

 

Z nabídky jednotlivých produktů je na výběr miska silikonová skládací použitelná také jako miska cestovní pro kočky , miska pro kočky dvojitá se stojanem , miska pro psy a kočky DUO , miska pro kočky plastová a miska plastová pro kočky dvojitá  protiskluzová funguje také jako miska pro kočky proti rozlití.

 

Miska keramická pro kočku, zásobník na vodu a krmivo pro kočky 2v1 , zásobník s miskou na vodu pro kočky, krmítko automatické pro kočky a fontána Drinwell Mini pro kočky. Miska silikonová skládací použitelná také jako miska cestovní pro kočky, miska pro kočky dvojitá se stojanem , miska pro psy a kočky DUO, miska pro kočky plastová , miska plastová pro kočky dvojitá, protiskluzová, miska pro kočky proti rozlití. 

Bytelná je i miska keramická pro kočku proti rozlití vody, zásobník s miskou na vodu pro kočky pro uchoání čisté pitné vody nabízíme v červené a modré barvě a objemu 1,6 a 6,5 litru. Krmítko automatické pro kočky a fontána Drinwell Mini pro kočky . 

 

Jak vybrat správnou misku pro kočku?

Jaké druhy misek pro kočku existují, a jaké jsou vhodné pro vaši kočku? Kočka potřebuje misku na vodu a na jídlo. Existují misky pro kočky nerezové keramické plastové, i protiskluzové, které se hodí, když miska při krmení "utíká", aby kočička nepobíhala s jídlem v misce po celé kuchyni. Oblíbeným trendem jsou dvojmisky. Jejich úskalí ale je, že pro vybírané kočičky, které se nenapijí z vody, kde plave suchar nebo kus masa z konzervy, nebude kočka pít, dokud misku nevyčistíte. Lepší je pořídit misky dvě.

Plastové misky pro kočky jsou lehké, nerozbijí se, ale snadněji s ní kočka "cestuje" když jí a může rychleji načichnout jídlem, vhodná je proto na vodu nebo mléko. Keramické kočičí misky mají výhodu, že jsou těžší stabilní i když kočka vášnivě konzumuje jídlo.

Nerezové misky jsou hygienické, jídlo se v nich tolik nekazí, a nenačichne jídlem, vydrží roky čistá. Většina má protiskluzovou vrstvu, aby kočce jídlo "neutíkalo". 

 

Zobrazeno 1 - 24 z 31 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.