Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Hračky pro psy 

Hračky pro psy jsou důležité potřeby pro psy pro fyzické i psychické zdraví psa. S dostatkem aktivity psi nevykazují chování, které je pro majitele nepřijatelné. Hračky podporují dobré chování, radost ze života a lze jimi podpořit i inteligenci. V naší nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme různé druhy psích hraček, z kterých jistě v...

Hračky pro psy jsou důležité potřeby pro psy pro fyzické i psychické zdraví psa. S dostatkem aktivity psi nevykazují chování, které je pro majitele nepřijatelné. Hračky podporují dobré chování, radost ze života a lze jimi podpořit i inteligenci. V naší nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme různé druhy psích hraček, z kterých jistě vyberete tu pravou. Při výběru psí hračky zohledněte několik faktorů jako je věk psa, velikost, povahu i rasu psa a také materiál hračky. Většina psů miluje honit míče. V našem sortimentu si jistě vyberete různé druhy aportovacích hraček pro psy. Pokud váš pes preferuje látkové a gumové hračky, tak skladem máme několik typů, které ho jistě zabaví. Přetahovací hračky jsou vhodné pro psy, kteří nemají problémy s chrupem a dásněmi. Pokud nemáte na pejska dostatek času je vhodné mu pořídit interaktivní hračku, která pejska dlouhodobě zabaví.

Ideální počet psích hraček pro jedno zvíře je pět. Každá z hraček pro psa by měla mít jiné využití, aby se pes mohl zabavit různorodou činností.

Zobrazeno 1 - 24 z 46 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.