Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Hračky pro psy 

Mezi důležité potřeby pro psy pro rozvoj psí koncentrace, hbitosti, rychlosti i dobré nálady patří psí hračky. Šťastný pes je živý, který má možnost běhat a hrát si. V nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme interaktivní hračky pro psy , velmi oblíbené různé aportovací hračky pro psy a také látkové a gumové hračky nebo přetahovadla p...

Mezi důležité potřeby pro psy pro rozvoj psí koncentrace, hbitosti, rychlosti i dobré nálady patří psí hračky. Šťastný pes je živý, který má možnost běhat a hrát si. V nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme interaktivní hračky pro psy , velmi oblíbené různé aportovací hračky pro psy a také látkové a gumové hračky nebo přetahovadla pro psy .

Zabavte svého pejska pískátkem, míčkem, nebo přetahovadlem. Pro aktivní psy, kteří rádi běhají pořiďte třeba házeč míčků, ať při aportování dlouho vydržíte. Jsou hračky které mohou být užitečné – podporují čištění psích zubů, nebo inteligentní hry , které mu procvičí psí přemýšlení a mysl.

Počet psích hraček pro jedno zvíře je ideální do pěti. Čím více hraček, tím více může být pes nerozhodný, s jakou si hrát. Každá z hraček pro psa by měla mít jiné využití, aby se pes mohl zabavit různorodou činností.

 

Přetahovací hračky jsou vhodné pro psy, kteří jsou v dobré kondici a nemají problémy s chrupem nebo dásněmi. Bavlněné hračky napomáhají ke správné ústní hygieně, čistí zuby a předcházejí tvorbě zubního kamene a plaku. Vinylové psí hračky (činka, míček, kost, rugby), latexové psí hračky a psí hračky z měkčeného plastu jsou vhodné zejména pro ty, kteří mají problémy s chrupem nebo dásněmi. Nedoporučují se pro psy s ostrými zuby, kteří hračku rychle rozkoušou a rozcupují. 

 

Hračky pro psy pomůžou vytvořit si s vaším pejskem hezký vztah a důvěru. Psi jsou velmi společenští a přátelští, vázaní psychicky na svého pána. Potřebují každý den fyzickou a duševní aktivitu. Jejich předkové žili divoce a neustálém pohybu, ale psi v dnešní době tráví mnoho času v uzavřených prostorách. Psí hračky rozvíjejí přirozenou zvědavost, a udržují zvíře v dobré náladě a v pohybu.

Můžete vybírat z různých typů psí zábavy v nabídce, jako je pletený kruh, frisbee pro psa nebo přetahovadlo s míčkem , které zabaví celou rodinu. Také aportovací činka pro psy , gumové rugby , gumový kruh nebo míček či agility tunel vhodný i pro výcvik psů a psí sportovní aktivity, dále přetahovadla pro psy, plyšové hračky, odolné kousací hračky, nebo interativní hračky k naplnění pamlsků, míček na pamlsky . 

Zobrazeno 1 - 24 z 43 produktů
© 2021 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.