Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Sloupky a kůly pro ohradníky 

Plastové sloupky se používají pro konstrukci elektrických ohradníků. Slouží jako nosiče vodičů elektrického ohradníku s možností demontáže a jsou vhodné pro trvalé i dočasné výběhy. Výhodou plastových sloupků je pevný plastový materiál, který je odolný proti nepříznivým vlivům počasí. Plastový sloupek umožňuje přímou instalaci vodiče na sloupek ...

Plastové sloupky se používají pro konstrukci elektrických ohradníků. Slouží jako nosiče vodičů elektrického ohradníku s možností demontáže a jsou vhodné pro trvalé i dočasné výběhy. Výhodou plastových sloupků je pevný plastový materiál, který je odolný proti nepříznivým vlivům počasí. Plastový sloupek umožňuje přímou instalaci vodiče na sloupek bez nutnosti dokoupení a montáže izolátoru. Skloaminátový sloupek je vhodný k dočasnému oplocení mobilních ohrad.

Elektrický ohradník pro skot slouží k oplocení malých i velkých prostor a tvoří tak výběhy a ohrady pro skot. V našem eshopu naleznete kompletní nabídku komponent na elektrické ohrady vhodné pro pastevní chov skotu. Naše firma Vám poradí a dodá veškeré pomůcky pro elektrické ohradníky.

Zobrazeno 1 - 4 z 4 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.