Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Psi 

V této kategorii najdete ucelenou nabídku základních potřeb pro psy, jako jsou pelíšky a polštářepsí boudy a misky pro psy. Nezbytné pomůcky pro venčení vašeho psího přítele je možné si vybrat z velké nabídky obojků a vodítek a také postrojů. V zimním období a obzvláště pro krátkosrstá psí plemena je doporučováno koupit nějaký psí obleček, nap...

V této kategorii najdete ucelenou nabídku základních potřeb pro psy, jako jsou pelíšky a polštářepsí boudy a misky pro psy. Nezbytné pomůcky pro venčení vašeho psího přítele je možné si vybrat z velké nabídky obojků a vodítek a také postrojů. V zimním období a obzvláště pro krátkosrstá psí plemena je doporučováno koupit nějaký psí obleček, např. vestu. Pejsek také s vámi pravděpodobně bude občas cestovat, proto je vhodné pro takové případy pořídit přepravní box, nebo-li přepravku. Pro malá plemena psů jsou k dispozici komfortní látkové tašky a kabelky, které mohou posloužit také jako pohodlné a měkké pelíšky.

Každý pejsek, od malého po toho největšího, si rád hraje. Vhodně zvolená psí hračka dokáže vašeho psa zabavit dlouhé hodiny. Dobře zvolená hračka pro psy také dokáže pečovat o psí chrup. Tím jak pes hračku okusuje a žižlá si zároveň stírá zubní povlak. Mezi další pomůcky pro péči o psa patří samozřejmě stříhací strojky, kartáčešampony.

Samostatnou kategorií jsou pak velmi užitečné výhřevné desky pro psy, nebo-li termodesky a elektrické ohradníky pro psy.

Základem dobré kondice, zdraví a dlouhého aktivního života je kvalitní krmivo. V naší nabídce naleznete kvalitní granulované krmivo, konzervy značky GRAND, výživové doplňky a bohatý výběr pamlsků.

Zobrazeno 1 - 24 z 398 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.