Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Péče o králíky a další pomůcky 

Chov králíků vyžaduje nejen vhodný domek, stravu a vodu, mezi chovatelské potřeby pro králíky křečky morčata a další hlodavce patří i péče o srst. V našem e-shopu najdete i postroje a vodítko na králíka pro venkovní procházky, a to i vhodné pro výcvik agility. Pro péči se hodí i kartáč pro králíky oboustranný nebo jemný a nůžky na drápky pro krá...

Chov králíků vyžaduje nejen vhodný domek, stravu a vodu, mezi chovatelské potřeby pro králíky křečky morčata a další hlodavce patří i péče o srst. V našem e-shopu najdete i postroje a vodítko na králíka pro venkovní procházky, a to i vhodné pro výcvik agility. Pro péči se hodí i kartáč pro králíky oboustranný nebo jemný a nůžky na drápky pro králíky.

Jednotlivě je naleznete v sekci péče o králíky , postroje a vodítka pro králíky a další příslušenství a doplňky jako je čisticí olej Ballistol Animal , využitelný jako ochrana v zimě, proti soli, urychlení růstu srsti po odřeninách a otlakách nebo na čištění uší nebo 100% organický sprej Urine OFF který rozptyluje zápach.

Zobrazeno 1 - 8 z 8 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.