Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Klece, voliéry 

Domácí ptáci potřebují svůj domov a bezpečí. Před samotným pořízením ptáků je samozřejmostí příprava jejich zimního či letního stanoviště. Pocit bezpečí jim dopřeje kvalitní klec pro ptáky s bidélky, kde se budou cítit dobře, bezpečně a příjemně. Existují různé druhy ptactva, přičemž každý jednotlivý druh má určité nároky na velikost prostor a v...

Domácí ptáci potřebují svůj domov a bezpečí. Před samotným pořízením ptáků je samozřejmostí příprava jejich zimního či letního stanoviště. Pocit bezpečí jim dopřeje kvalitní klec pro ptáky s bidélky, kde se budou cítit dobře, bezpečně a příjemně. Existují různé druhy ptactva, přičemž každý jednotlivý druh má určité nároky na velikost prostor a vybavení.

V této sekci nabízíme levné klece a voliéry pro menší druhy ptáků. Velikost klece nebo voliéry volte podle velikosti a prostorových požadavků daného druhu:

  • Voliéra pro papoušky a jiné ptactvo z masivního dřeva s ochranným bílým nátěrem. Ve spodní části zásuvka pro snadnou výměnu podestýlky, střecha je odolná vlivům počasí, dvoje uzamykatelné mřížové dveře, dvojité krmítko s nerezovými miskami a 4 dřevěná bidélka.
  • Klec pro ptáky Fips je vyrobena z masivního dřeva se 4 bidélky s výsuvným dnem pro snadné čištění. Nabízí možnost dokoupení dřevěného podstavce pod klec, čímž je možné vytvořit vkusný nábytek do interiéru.
  • Kovová klec pro ptáky Gabbia Sophia je mřížová ptačí klec v klasickém stylu s bidélky a miskami na krmení a vodu.
  • Přenosná transportní klec pro ptáky je vhodná pro přenos k veterináři nebo převoz autem.
Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.