Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Napáječky pro drůbež a holuby 

Napaječky pro drůbež slouží k poskytnutí toho nejdůležitějšího pro život, a to je voda. Zásobníky na vodu pro drůbež, kloboukové i barelové napáječky je třeba uchovávat v čistotě, aby byla zvířata zdravá. V nečistotách se mohou množit bakterie, množit plísně proto je třeba napaječku pro slepice, husy, kachny, krůty, holuby, křepelky, perličky ...

Napaječky pro drůbež slouží k poskytnutí toho nejdůležitějšího pro život, a to je voda. Zásobníky na vodu pro drůbež, kloboukové i barelové napáječky je třeba uchovávat v čistotě, aby byla zvířata zdravá. V nečistotách se mohou množit bakterie, množit plísně proto je třeba napaječku pro slepice, husy, kachny, krůty, holuby, křepelky, perličky a další drůbež udržovat vždy čisté.

Nabízíme plastové napáječky pro drůbež , které jsou určeny jak pro hobby chov drůbeže i pro profesionální chov drůbeže.

Vybírat můžete z napáječky automatické plastové , ve variantě pro postavení na zemi, nebo pro zavěšení na klec , nebo pod strop. Napáječky a krmítka pro drůbež vybírejte podle toho, pro jakou drůbež je určená a o jaké množství i velikost drůbeže bude sloužit.

Jednoduché zásobníkové napáječky pro drůbež , slepice husy kachny krůty a další poskytují pro zvířata vodu. Napáječky pro slepice v létě nebo horku instalujte do stínu, aby se tolik nekazila. V zimě pak můžete misku napáječky podložit vyhřívanou topnou deskou, aby voda nezamrzla.

Elektrická výhřevná podložka k napáječkám a miskám se používá proti zamrzání pitné vody. Elektrická topná termo deska je určena k ohřevu vody v napáječkách nebo miskách drůbeže, psů a dalších zvířat.

Pro domácí chov slepic je vhodná levná plastová napáječka pro kuřata jedná se o talíř na PET láhev o objemu 1,5 nebo 2 litry se čtyřmi různými nástavci na všechny typy PET lahví. Díky krytu na napáječky se voda v talíř udrží dlouho čistá bez nečistot.

Levná plastová klobouková napáječka pro drůbež je vhodná především pro kuřata a slepice. Lze ji použít na vodu, koncentráty vitaminů a jiné tekutiny. Má automatický průtok vody, snadno se udržuje a je lehce omyvatelná. V nabídce máme varianty objemu 1,5l, 3l, 5l a 10litrů podle množství ptáků, kterým je určeno.

Nabízíme i napaječky s držadlem pro snadnější přenos. Klobouková napáječka pro drůbež s bajonetovým uzávěrem a držadlem k snadnému zavěšení je vyrobena z kvalitního plastu, má snadno omyvatelný povrch. Je vhodné k zavěšení, výhodou je, že se tekutina neznečistí. Má automatický průtok vody, ověřený bajonetový uzávěr a objem 15 litrů V červené a bílé barvě.

Velký napájecí kbelík pro drůbež s podstavcem je vhodný pro slepice, kachny a jinou drůbež. Vyroben je z plastu odolného vůči prasknutí nebo v bytelné pozinkované variantě. Velká rukojeť usnadňuje pohyb, objem má 18 litrů.

Hladinová napáječka pro holuby se zásobníkem je plastová a má objem 5 litrů. Je vyrobena z odolného plastu a snadno omyvatelná. K dispozici je v bílém a žlutém provedení.

Automatická napáječka menší pro drůbež a křepelky je vyrobena z plastu. Kontrolu hladiny vody zajišťuje malý plovákový jazyk v napáječce, který podle potřeby otevírá nebo uzavírá ventil. Vhodná je i pro připojení k hadicovým systémům.

Automatická napáječka pro hlodavce a ptactvo je malá závěsná zátěžová misková napáječka, která je vhodná pro křepelky, kuřata i holuby, ale i křečky morčata králíky a další hlodavce. Tato malá žlutá plastová miska s pružinkou je také vhodná pro voliérový odchov ptáků.

Stojanová barelová napáječka pro napájení kuřat, slepic a jiné drůbeže s objemem 30 litrů se jednoduše sestaví a pomocí úchytů ji lze snadno přenášet. Vhodná je pro napájení 35-40 kuřat, slepic a další drůbeže. Jednoduchá a rychlá montáž má stabilní konstrukci s úchyty pro snadnou manipulaci.

Zobrazeno 1 - 24 z 58 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.