Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Infražárovky a zářiče, ohřev drůbeže 

Chovatelé drůbeže ocení infračervené lampy pro drůbež na líheň kuřat . Infračervená lampa pro ohřev drůbeže je vhodná pro líheň a ohřev vajec. Speciální žárovka, nazývaná také biolampa, má tvrdé sklo a vysokou životnost i odolnost proti otřesům a vodě. Je vybavena dvojitým sklem pro lepší využití tepla a zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla. ...

Chovatelé drůbeže ocení infračervené lampy pro drůbež na líheň kuřat . Infračervená lampa pro ohřev drůbeže je vhodná pro líheň a ohřev vajec. Speciální žárovka, nazývaná také biolampa, má tvrdé sklo a vysokou životnost i odolnost proti otřesům a vodě. Je vybavena dvojitým sklem pro lepší využití tepla a zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla. 

Infračervené záření na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů je účinnější. Světelné záření infralampy pro slepice a drůbež o vlnové délce cca 1200 nanometrů paprsků proniká hlouběji do těla zvířat – ať je žárovka červená či čirá. Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu. Tepelné infrazáření záření zlepšuje krevní oběh, zintenzivňuje biochemické aktivity a odolnost tkání, urychluje proces růstu a zlepšuje imunitu zvířat.

Nabízíme infražárovky značek, Interheat a Phillips červená nebo čirá . Úsporná infražárovka s měkým tvrzeným sklem, neb ve speciální těžké úpravě nehrozí rozbití žárovky.

Infrazářič Interheat s úsporným režimem pro ohřev drůbeže je vybaven chladičem objímky, chrání žárovku před přehřátím a tak prodlužuje její životnost. Velmi dobrý poměr cena a kvalita.

Tepelný zářič se světlem je určen k lokálnímu ohřevu drůbeže. Při dodržení podmínek stanovených výrobcem je možné využívat zářič i při chovech na podestýlce. Zářič je vybaven keramickým tepelným tělesem s dlouhou životností a případně žárovkou pro osvětlení prostoru 1,8 až 2,3 m2.

Zobrazeno 1 - 24 z 29 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.