Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Zahrada a dům 

Na našem e-shopu si vyberete praktické věci, které zpříjemní váš dům a zahradu.

V sekci Dům - Stefanplast nabízíme prakticé vybavení domácnosti a úložné prostory v různých barevných variantách, například koše na prádlo 50 l bílý, fialov&yacu...

Na našem e-shopu si vyberete praktické věci, které zpříjemní váš dům a zahradu.

V sekci Dům - Stefanplast nabízíme prakticé vybavení domácnosti a úložné prostory v různých barevných variantách, například koše na prádlo 50 l bílý, fialový a modrý, stohovatelný botník s imitací ratanu pro 4 páry bot, dále plastový hnědý stojan na deštníky, elegantní košík na prádlo tyrkysový , limetkový a bílý ,plastové kuchyňské prkénko n krájení, ale i vaničku na koupání miminek růžovou a modrou. Pro děti a jejcih hračky a poklady ale i různé drobnosti se hodí úložný box plastový , ve variantě s kolečky . U nás najdete kvalitní zboží za nízké ceny.

V kategorii Zahrada Stefanplast nabízíme převážně zboží na květiny pro pestrou zahradu v různých decentních barvách - samozavlažovací truhlíky (popelavě hnědý , moka , krémový ), květináč (hnědý , krémový a popelavě hnědý ), samozavlažovací truhlík s ukazatelem stavu vody (hnedý kulatý , moka obdélník ) , dále truhlík samozavlažovací se závěsným systémem (moka , popelavě hnědý ) , kalich na květiny , květináč s ornamenty čtvercového tvaru, nebo konvičku na zalévání .

V kategorii zavlažování nabízíme dávkovací pumpu na přihnojování Mix rite.

Zobrazeno 1 - 14 z 14 produktů
© 2021 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.