Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Automatické nápaječky pro koně 

V našem sortimentu dělíme automatické napáječky pro koně do dvou kategorií. Jedná se o napáječky pro koně, používané ve stájích a letních výbězích v provedení litinovém i plastovém a v různých typech. To jsou napáječky bez ohřevu. Pro venkovní výběhy a různé venkovní přístřešky jsou zejména v chladných obdobích používány vyhřívané, nezámrzné nap...

V našem sortimentu dělíme automatické napáječky pro koně do dvou kategorií. Jedná se o napáječky pro koně, používané ve stájích a letních výbězích v provedení litinovém i plastovém a v různých typech. To jsou napáječky bez ohřevu. Pro venkovní výběhy a různé venkovní přístřešky jsou zejména v chladných obdobích používány vyhřívané, nezámrzné napáječky. Součástí našeho sortimentu je i různé příslušenství k dodávaným napáječkám.

Pitný režim je velmi důležitým faktorem pro správný růst, vývoj a metabolismus zvířat. Během jednoho dne kůň vypije okolo 5 % své váhy, což pro dospělého koně o hmotnosti 500 kg činí až 25 litrů. Proto by chovatelé měli zajistit koním celodenní přístup k tekoucí, nikoliv stojaté, vodě.

Zobrazeno 1 - 24 z 30 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.