Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Elektrické ohradníky 

Elektrické ohradníky, ohrady pro zvířata.

Elektrický ohradník slouží k ohrazení malých i velkých zvířat jako jsou krávy, koně, vysoká, ovce, kozy, ale také pro ohrazení prasat. Elektrický ohradník je také vhodný pro psy a pro jakákoliv jiná zvířata, která se mohou chovat v lidské péči, a která je potřeba nechat ve stádu na volném prostranství. V...

Elektrické ohradníky, ohrady pro zvířata.

Elektrický ohradník slouží k ohrazení malých i velkých zvířat jako jsou krávy, koně, vysoká, ovce, kozy, ale také pro ohrazení prasat. Elektrický ohradník je také vhodný pro psy a pro jakákoliv jiná zvířata, která se mohou chovat v lidské péči, a která je potřeba nechat ve stádu na volném prostranství. V oblibě jsou vodivé i nevodivé sítě pro vytvoření výběhu pro drůbež. Elektrické ohrady ale naopak mohou sloužit také jako ochrana lesní školky, zemědělských plodin nebo sadu před divokou zvěří. V našem eshopu najdete ucelenou nabídku elektrických ohradníků včetně několika kompletních ohradníkových sad pro psy. V současné době je velice aktuální budovaní elektrických ohrad proti vniknutím divočáků do sadů, na zahrady a podobně.

Pro jednoduchý elektrický ohradník je nutné si pořídit zdroj elektrických impulzů - síťový zdroj nebo bateriový zdroj, dále elektrický vodič, kůly nebo stojky pro ohrazení prostoru a  izolátory pro elektrické ohradníky. Ohradníkový zdroj je nutné uzemnit zemnící tyčí a celou ohradu propojit propojovacími elektrickými kabely a spojkami. Veškeré komponenty jsou zařazeny v kategorii Příslušenství pro elektrické ohradníky.

Zobrazeno 1 - 24 z 130 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.