Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Péče o psy a hygiena 

Péče o psy je součástí každodenní psí hygieny. Nabízíme kvalitní potřeby na psy, ať už na pejska, který vám dělá společnost, nebo pro profesionální chov psů. U nás naleznete vše na vašeho čtyřnohého kamaráda. V kategoriích boj proti parazitům, téměř 25 typů kartáčů a hřebenů na psy – uhlazovací, trimovací, oboustranné s kovovými i umělými štětin...

Péče o psy je součástí každodenní psí hygieny. Nabízíme kvalitní potřeby na psy, ať už na pejska, který vám dělá společnost, nebo pro profesionální chov psů. U nás naleznete vše na vašeho čtyřnohého kamaráda. V kategoriích boj proti parazitům, téměř 25 typů kartáčů a hřebenů na psy – uhlazovací, trimovací, oboustranné s kovovými i umělými štětinami, dále šampóny a spreje na psy pro mytí psí srsti , dále u nás na své čtyřnohé mazlíčky naleznete stříhací strojky na psy ve variantě asi 25 typů nebo pomůcky a jiné doplňky na psy, jako jsou pilník na drápky, pinzeta na klíšťata, háček na klíšťata, nůžky na drápky a antiparazitní psí obojek proti blechám a klíšťatům.

 Jak pečovat o psí srst

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti je součástí každodenní péče o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například jorkšír, pudl, jiný pak dlouhosrstá kolie. Takzvané trimovací hřebeny a hrabla na psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

Péče o psí srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale také proto, abychom psa zbavili odumřelých chlupů a nečistot a pečovali jsme o jeho hygienu. Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

Zobrazeno 1 - 24 z 102 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.