Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Péče o psy a hygiena 

Péče o psy je součástí každodenní psí hygieny. Nabízíme kvalitní potřeby pro psy, ať už pro pejska, který vám dělá společnost, nebo pro profesionální chov psů. U nás naleznete vše pro vašeho čtyřnohého kamaráda. V kategoriích boj proti parazitům, téměř 25 typů kartáčů a hřebenů pro psy – uhlazovací, trimovací, oboustranné s kovovými i umělými št...

Péče o psy je součástí každodenní psí hygieny. Nabízíme kvalitní potřeby pro psy, ať už pro pejska, který vám dělá společnost, nebo pro profesionální chov psů. U nás naleznete vše pro vašeho čtyřnohého kamaráda. V kategoriích boj proti parazitům, téměř 25 typů kartáčů a hřebenů pro psy – uhlazovací, trimovací, oboustranné s kovovými i umělými štětinami, dále šampóny a spreje pro psy pro mytí psí srsti , dále u nás pro své čtyřnohé mazlíčky naleznete stříhací strojky na psy ve variantě asi 25 typů nebo pomůcky a jiné doplňky pro psy, jako jsou pilník na drápky pro psy, pinzeta na klíšťata pro psy, háček na klíšťata pro psy, nůžky na drápky pro psy a antiparazitní psí obojek proti blechám a klíšťatům.

 

Jak pečovat o psí srst

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti je součástí každodenní péče o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například jorkšír, pudl, jiný pak dlouhosrstá kolie. Takzvané trimovací hřebeny a hrabla pro psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

 Péče o psí srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale také proto, abychom psa zbavili odumřelých chlupů a nečistot a pečovali jsme o jeho hygienu. Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

Zobrazeno 1 - 24 z 116 produktů
© 2021 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.