Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Dvířka pro kočky 

Dvířka pro kočky jsou praktickým a účelným pomocníkem pro chovatele, kteří žijí v domě se zahradou a jejich kočičí kamarádka chodí často ven. Díky kočíčím dvířkům dopřejete Vaší kočce svobodu pohybu a bezproblémový přístup domů, i když jste pryč.Kočka je spokojená, protože si i jde ven nebo dovnitř, kdykoliv chce a potřebuje. Průchozí dvířka umo...

Dvířka pro kočky jsou praktickým a účelným pomocníkem pro chovatele, kteří žijí v domě se zahradou a jejich kočičí kamarádka chodí často ven. Díky kočíčím dvířkům dopřejete Vaší kočce svobodu pohybu a bezproblémový přístup domů, i když jste pryč.Kočka je spokojená, protože si i jde ven nebo dovnitř, kdykoliv chce a potřebuje. Průchozí dvířka umožní vaší kočce svobodný a pohodlný průchod tam i zpět. Vrátka pro kočku ušetří i mnoho času a námahy neustálého otevírání a zavírání dveří, brání zbytečnému průvanu v zimě, nebo rizika zabouchnutí dveří při neustálém otevírání a zavírání. Existuje široká nabídka dvířek pro kočky odpovídajících velikosti vaší kočky a zařízení vašeho domu. Bezpečnostní kočičí dvířka můžete instalovat na dveře vyrobené ze dřeva či PVC, ale i na skleněné dveře nebo na stěn. Kočičí dvířka jsou vhodná k montáži do dveří, oken nebo na stěnu. Jsou použitelná jako dvířka pro kočky do okna i jako dvířka pro kočky do dvěří.  Dvířka pro kočky do dveří s manuálním ovládáním se čtyřpolohovým zámkem se dají nastavit, aby mohla vaše kočka dovnitř i ven, pouze dovnitř, nebo jen ven, nebo na polohu zavřeno (když potřebujete, aby kočka zůstala doma). Je možné je namontovat do dveří oken nebo na stěnu. Tento typ nevyžaduje klíč ani mikročip a funguje jednoduše. Kočičí dvířka magnetická STAYWELL 932 umožní kočce svobodný vstup dovnitř i ven pomocí klíče v podobě magnetu pověšeném na obojku. Prodává se s možností dokoupení nástavného tunelu. Fungují tedy i jako dvířka pro kočky s tunelem.Dvířka pro kočku STAYWELL 500 jsou se čtyřpolohovým bezpečnostním zámkem a s technologií infrared. Průchozí dvířka umožní vstup pouze vaší kočce svobodný a pohodlný průchod tam i zpět pomocí obojku s klíčem. Dvířka pro kočku s mikročipem Cat Mate fungují na základě čtečky mikročipů, který rozezná mikročip na kočce (ten jí bude muset aplikovat veterinář od kůži, není tedy vhodný pro ty, kdo nechtějí své zvíře tomuto zákroku vystavovat). Umožňují kočce svobodně vycházet ven a následně vcházet do domu, ale zároveň zamezují vstupu cizím kočkám či jiným zvířatům. Cat Mat XL dvířka jsou pro velmi velké kočky nebo alé psy (jezevčík, yorkšír, čivava apod) vhodý pro všechny dveře panely a stěny s možností 4 poloh (ven dovnitř, dovnitř i ven nebo zavřeno.

(Zvířecí čip představuje malou skleněnou trubičku s mikročipem, který obsahuje jedinečné identifikační číslo. Tento čip se implantuje zvířeti na rameno a pak se, společně se jménem a adresou zvířete, zaregistruje. Lékař vybavený vhodným snímačem dokáže identifikovat, přečíst číslo implementovaného čipu a tím zjistí vlastníka zaběhlého "tuláka". Očipování zvířete provádí veterináři.)

Zobrazeno 1 - 12 z 12 produktů
© 2024 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.