VYŘAZENO Z PRODEJE » Pachový plot - pěna, 750 ml


Pachový plot - pěna, 750 ml
 
Katalogové číslo:1398
 
Dostupnost:3 – 7 dní
 
Cena s DPH:Cena na dotaz
 
Cena bez DPH:Cena na dotaz
 Detailní obrázek
 
Zobrazit detailní foto
 


 

přidat
 

POPIS PRODUKTU:


Pachové ohrady DUFTZAUN od výrobce Hagopur jsou nejefektivnějším řešením z poměru cena/účinnost při zbudování překážek k ochraně zvířat i majetku. Cílem ohrady není zvíře zastavit ale odradit zvýšením pozornosti - zvěř se raději vydá jinou, bezpečnější cestou.

 

  • spolehlivost
  • nezávadnost
  • neškodí zvěři - nevyhrazuje teritorium
  • dlouhá výdrž
  • především k zajištění bezpečnosti na pozemních komunikacích

 

Vážení zákazníci, pečlivě si prohlédněte typ připojení k dávkovači (viz foto), které je vytvořeno do tvaru křížku. Dávkovač, který máme v nabídce, nemusí být kompatibilní s tímto typem připojení.

 

Použití:

Pachový plot – pěna je nosný materiál, který je možné ihned použít a který obsahuje přirozený pachový koncentrát, který po aplikaci působí cca 10 – 12 týdnů. Aplikovaný pěnový zásobník vydrží ca 3 – 5 let. Optimálního dlouhodobého účinku dosáhneme pravidelnou opětovnou aplikací koncentrátu každých 4 – 6 měsíců. Pěnu, která sama drží na podložce, nanášíme v útvarech velkých asi jako tenisové míčky nebo v deseti centimetrových pruzích širokých asi 2 – 3 prsty na vidlice větví, kůrů stromů, pařezy, kolíky nebo případně svodidla. Pěnu ideálně aplikujeme na stranu odvrácenou od silnice. Tím se zvyšuje pozornost zvěře a i nadále migruje. Ochranného účinku dosahujeme v kombinaci se zvuky a pohybem silničního provozu. Láhev obsahuje asi 45 l hotové pachové pěny, tj. asi 200 pěnových koulí aplikované ve vzdálenosti ca 5 m ve dvou řadách = 500 m pachového plotu na jedné straně silnice.

 

Pěna představuje základní produkt při první aplikaci pachových ohrad, slouží zároveň jako pozdější zásobník pro obnovení dávek pachu.Při samotné instalaci pěny je již pach obsažen, není tedy potřeba dávkovat extra pach. Pro další obnovení použijte Pachový ohradník - koncentrát , aplikovaný přímo na pěnu po zhurba 3 týdnech. Tím se prodlouží účinek na 3 - 4 měsíce.

 

 

 

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ:

Pachový plot - dávkovač, 1 ks
Pachový plot - dávkovač, 1 ksCena na dotaz:
Pachový plot - koncentrát, 500 ml
Pachový plot - koncentrát, 500 mlCena na dotaz: