Psi » Péče o psy a hygiena » Kartáče a hřebeny pro psy » Kartáč pro psy Oster Premium, flexibilní


Kartáč pro psy Oster Premium, flexibilní
 
Katalogové číslo:56152
 
Dostupnost:
Skladem 2 – 5 ks
 
Cena s DPH:312,18 Kč
 
Cena bez DPH:258,00 Kč
 Detailní obrázek
 
Zobrazit detailní foto
 


 

přidat
 

POPIS PRODUKTU:


Flexibilní kartáč na psa Oster Premium je oboustranný psí hřeben s kovovými jehlicemi, který se díky své pružnosti ideálně přizpůsobí a kopíruje tak tělo vašeho psa. Hřeben pro psy je ideální pro rozčesání zacuchané dlouhé srsti, vyčesání nečistot a na podporu přirozené tvorby přírodních olejů.


  • flexibilní, kopíruje tělo psa
  • nerezové jehlice
  • na podporu tvorby přirozených olejů
  • délka včetně držadla: 22 cm
  • šířka hlavy kartáče: 7 cm
  • rozměr česací plochy: 6 x 7 cm


Nová produktová řada výrobků německé značky Oster® je speciálně vyvinuta pro domácí péči o zvířata a uspokojí tak i náročné chovatele domácích mazlíčků. Vysoce kvalitní materiály, ergonomický a inovativní design výrobků značky Oster® jsou tou nejlepší volbou v péči o domácí zvířata.

 

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti patří ke každodenní péči o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například pudl, jiný dlouhosrstá kolie. To je potřeba mít na paměti. Tzv. trimovací hřebeny a hrabla pro psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

Péče o srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale zejména proto, abychom psa zbavily nechtěných parazitů a pečovali tak o jeho zdraví.

Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.