Psi » Péče o psy a hygiena » Kartáče a hřebeny pro psy » Kartáč pro psy Oster Premium 2 v 1


Kartáč pro psy Oster Premium 2 v 1
 
Katalogové číslo:56142
 
Dostupnost:
Skladem 1 ks
 
Cena s DPH:285,56 Kč
 
Cena bez DPH:236,00 Kč
 Detailní obrázek
 
Zobrazit detailní foto
 


 

přidat
 

POPIS PRODUKTU:


Oboustranný kartáč na psy Oster Premium 2 v 1 je komfortní kartáč prémiové řady německé značky Oster. Extra velký psí kartáč pro psy vhodný pro vyčesávání psí podsady.


  • extra velký
  • protiskluzová rukojeť pro pohodlné držení
  • nerezové jehlice s ochranným zakončením


Nová produktová řada výrobků německé značky Oster® je speciálně vyvinuta pro domácí péči o zvířata a uspokojí tak i náročné chovatele domácích mazlíčků. Vysoce kvalitní materiály, ergonomický a inovativní design výrobků značky Oster® jsou tou nejlepší volbou v péči o domácí zvířata.


Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti patří ke každodenní péči o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například pudl, jiný dlouhosrstá kolie. To je potřeba mít na paměti. Tzv. trimovací hřebeny a hrabla pro psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

Péče o srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale zejména proto, abychom psa zbavily nechtěných parazitů a pečovali tak o jeho zdraví.

Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

 

 

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ:

Hrablo trimovací pro psy Oster Premium, vel. S/M
Hrablo trimovací pro psy Oster Premium, vel. S/MCena:
714,00 Kč
bez DPH
Kartáč pro psy Oster Premium, kovové jehlice, vel. S
Kartáč pro psy Oster Premium, kovové jehlice, vel. SCena:
344,00 Kč
bez DPH
Kartáč pro psy Oster Premium, uhlazovací, vel. S
Kartáč pro psy Oster Premium, uhlazovací, vel. SCena:
320,00 Kč
bez DPH