Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Obojky a postroje pro psy 

Obojky pro psy jsou důležitou součástí výbavy pro psy. Využijete je na procházkách ve městě i v přírodě. V široké nabídce vodítek pro psy a psích obojků a postrojů v našem e-shopu určitě najdete ten vhodný pro vašeho pejska, ať je malý nebo velký.

Vybírat můžete z široké nabídky - kožené obojky pro psy, nylonové, kovové nebo stahovací obojky. Ob...

Obojky pro psy jsou důležitou součástí výbavy pro psy. Využijete je na procházkách ve městě i v přírodě. V široké nabídce vodítek pro psy a psích obojků a postrojů v našem e-shopu určitě najdete ten vhodný pro vašeho pejska, ať je malý nebo velký.

Vybírat můžete z široké nabídky - kožené obojky pro psy, nylonové, kovové nebo stahovací obojky. Obojky jsou v různých typech – klasické, reflexní , stahovací. Vyrábí se z různých materiálů – vybírat můžete obojky kovové, kožené, nylonové, nebo ozdobné obojky z textilu pro malé psy . Speciální je antiparazitní obojek pro psy ATTACK.

Někteří majitelé mají i více obojků – do města, do přírody, na výstavu, ke kočárku nebo kolu. Obojky se jménem a kontaktem na vás jsou vhodné pro případ, kdyby se váš miláček zaběhl. Psí vodítka vybírejte posle velikosti pejska, aby byla dostatečně pevná. Reflexní postroj pro psy je vhodný pro venčení vašeho psa za snížené viditelnosti za deště šera nebo ve tmě. Díky reflexnípovrchové úpravě je viditelný na velkou vzdálenost. Ochrání tak Vašeho psa při pohybu na ulici. Svítící voděodolný LED přívěsek na obojek pro psy s viditelností 500 metrů svítivostí 100 hodin a 3 barvami svícení - červenou, modrou nebo bílou. 

Pro přehlednější výběr uvádíme popisy jednotlivých produktů. Speciální postroj pro psy Maestro je psí postroj je vhodný pro sportovní a outdoorové aktivity. Vyroben je z vysoce kvalitního prodyšného materiálu PTFE, který odpuzuje vodu a odvádí vlhkost. Psí postroj má integrovanou rukojeť, chromované kování, polstrované popruhy. Kvalitní nylonový postroj pro psy Miami v různých velikostech a šířkách. Plynule nastavitelný postroj na psy v moderní barvě vhodný pro malá, střední a velká plemena psů. Nastavitelný na pěti místech, snadná údržba, materiál odpuzující vodu. Na výběr jsou různé velikosti, barvy a šířky popruhu.

 

Bezpečnostní pás do auta pro psy Travel Protect je pomůckou pro bezpečný transport psa Délka bezpečnostního pásu je nastavitelná. Má extrémně pevné švy a dodatečnou ochranu zad a boků prodloužením postroje. Multifunkční, může být také použití jako postroje, snadné manipulace, a být plynule nastavitelný. Protiskluzový obojek pro psy s pogumovanou vnitřní a vnější stranou proti sklouznutí a pro lepší uchopení.

 

Obojek pro psy Easy Care je potažen PVC a vyniká snadnou údržbou a voděodolností. Při zašpinění obojku jej lze jednoduše omýt nebo otřít. Obojek pro psy nylonový Wild Life je velmi kvalitně zpracovaný psí obojek vyrobený z kvalitního silného nylonu odpuzujícího vodu a s bezpečnostní sponou. Vysoce kvalitní nylonová tkanina a vysoce pevné spoje a karabiny z kvalitního plastu.

Jednoduchý kožený obojek pro psy Mexica nabízíme v různých délkách a šířkách. Celobarevný obojek na psy je osazený kovovou sponou a nýty. Na výběr má ze dvou barev. Obojky a vodítka pro psy řady Dakota jsou nabízeny v atraktivních barevných kombinacích, z kvalitního nylonu a osazeny nerezovou sponou a kováním.

 Obojky a vodítka pro psy řady Miami a Miami Plus jsou nabízeny v atraktivních barevných kombinacích a vyrobeny z kvalitního silného nylonu odpuzujícího vodu a jsou osazeny pevnou sponou. Snadno se udržují.

Módní obojek pro psy Diamond v různých délkách a šířkách je prvotřídní obojek na psy z imitace kůže osazený třpytivými kamínky a nerezovou sponou, na výběr z různých délek a barvy. Reflexní obojek pro psa je pak  bezpečnostním doplňkem, aby byl váš mazlíček dobře vidět za šera, ve tmě nebo na dálku, když by se zaběhl. 

Zobrazeno 1 - 24 z 35 produktů
© 2019 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.