Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Vodítka pro psy samonavíjecí, Flexi 

Samonavíjecí vodítka Flexi jsou díky svému brzdícímu systému velmi oblíbeným vodítkem pro psy. Samonavíjecí vodítko Flexi je opatřeno brzdou, po jejímž stisknutí ihned dojde k zastavení pásky nebo lanka v dané poloze. Zpětné navíjení pásku nebo lanka je pak plynulé. Samonavíjecí vodítka Flexi jsou nabízena v velikostech S, M a L podle váhy konkr...

Samonavíjecí vodítka Flexi jsou díky svému brzdícímu systému velmi oblíbeným vodítkem pro psy. Samonavíjecí vodítko Flexi je opatřeno brzdou, po jejímž stisknutí ihned dojde k zastavení pásky nebo lanka v dané poloze. Zpětné navíjení pásku nebo lanka je pak plynulé. Samonavíjecí vodítka Flexi jsou nabízena v velikostech S, M a L podle váhy konkrétního psa. Délka Flexi vodítka je zpravidla 5 m, ale k dostání je také prodloužená délka 7 nebo 8 m. Dále se samonavíjecí vodátka rozlišují na lanková samonavíjecí vodítka a pásková samonavíjecí vodítka. Přižemž lanková vodítka jsou více vhodná pro velká a obří plemena psů o vyšší hmotnosti a lanková samonavíjecí vodítka jsou více vhodná pro malá a střední plemena psů. Na výběr je několik barevných variant a designových provedení samonavíjecích vodítek pro psy.

vodítkem Flexi budete mít svého psa vždy pod kontrolou, a při tom ho nijak neomezíte v pohybu. Venčení vašeho pejska se tak stane příjemným prožitkem pro vás oba.

Zobrazeno 1 - 6 z 6 produktů
© 2019 SELKO Praha s.r.o. | by MONSTER MEDIA, s.r.o.